>

На Одещині негоду навчання призупинено вже в 426 освітніх закладах Одеської області

навчання призупинено - Одеська область

Через негоду у 426 освітніх закладах Одеської області призупинено навчання. Йдеться про 12 районів, 3 міста та 5 ОТГ регіону. Про це стало відомо під час засідання оперативного штабу Одеської обласної державної адміністрації з питань негоди під головуванням першого заступника голови Одеської обласної державної адміністрації Олександра Терещука, повідомляє прес-служба ОДА.

«На місцях, згідно законодавства, рішення щодо призупинення навчання приймаються самостійно, в залежності від погодних умов. Нагадаю, синоптики прогнозують, що негода продовжить вирувати в Одеській області. Навчальний процес призупинений у 426 освітніх установах регіону», — повідомив перший заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Олександр Терещук.

Відтак, навчання додатково призупинено у Березівському, Ананьївському та Білгород-Дністровському районах, а також у місті Білгород-Дністровський.

Як раніше повідомлялося, навчальний процес тимчасово призупинили в Арцизькому, Біляївському, Кілійському, Лиманському, Овідіопольскому, Ренійському, Роздільнянському, Татарбунарському та Ізмаїльскому районах Одеської області. Також у Тузлівській, Маразліївській, Розквітівській, Затишанській та Авангардівській ОТГ; у місті Одеса та Ізмаїл.

Зазначимо, у шести населених пунктах Одеської області, де тимчасово було відключено електропостачання через негоду, воно було відновлено на момент 18:00 вчорашнього дня.

Поделиться статьей в социальных сетях: