>

На Одещині перерахували всю техніку, яка буде боротися із негодою під час зими

підготовка до зими - Одеська область

В Одеській області триває підготовка до зими. Для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у резервному фонді обласного бюджету передбачено майже 4,5 мільйонів гривень. Про це під час апаратної наради Одеської обласної державної адміністрації заявив директор Департаменту з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Сергій Готко, повідомляє прес-служба ОДА.

За словами Сергія Готко, у місцевих бюджетах також створено резервний фонд у загальному обсязі більше 67 мільйонів гривень. Він є додатковим джерелом фінансового забезпечення заходів з ліквідації наслідків можливих надзвичайних ситуацій.

У випадку зниження температури повітря нижче мінус 10 градусів Цельсія в регіоні будуть розгорнуті 279 пунктів обігріву на базі фельдшерсько-акушерських пунктів, закладів соціальної сфери, вокзалів тощо.

«Наразі є проблеми з недостатньою кількістю створеного матеріального резерву у деяких місцевих органах виконавчої влади. Так, на сьогоднішній день відсутній резерв пального в Окнянській райдержадміністрації, Біляївській та Білгород-Дністровській міській раді. У Березівській та Ізмаїльській райдержадміністраціях підготовлено недостатньо посипочних матеріалів та реагентів, а в Іванівській — відсутній резерв посипочних матеріалів взагалі», — повідомив директор Департаменту з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Сергій Готко.

На сьогодні у райдержадміністраціях та міськвиконкомах Одеської області підготовлено 95% спеціалізованої техніки (при фактичній потребі в 588 одиниць). Також заготовлено 84% від загального об’єму посипочних матеріалів та реагентів при потребі в 41 051 т.

Поделиться статьей в социальных сетях: