>

На Одещині постійно зростають надходження до бюджетів

«За перше півріччя 2018 року суб’єкти господарювання Одещини сплатили до бюджету понад 4,5 млрд грн єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що на 1 млрд грн більше, ніж за аналогічний період минулого року», — повідомив Глеб Мілютін.

Керівник Головного управління ДФС в Одеській області зазначив, що цей показник зріс майже на 30% у порівнянні з січнем-червнем 2017 року.

«Як ми бачимо, в Одеському регіоні надходження з єдиного внеску зростають і це означає, що платники податків сумлінно виконують свій конституційний обов’язок та дбають про своє майбутнє. Оскільки сплата єдиного внеску – своєчасне здійснення пенсійних виплат і соціальних допомог», — відмітив Глеб Мілютін.

Очільник фіскальної служби Одещини підкреслив, що на рівень надходжень з єдиного внеску впливає і легалізація заробітної плати.

В свою чергу, фіскальна служба направляє чимало зусиль на боротьбу з неоформленою працею та виплатою заробітних плат «у конвертах».

«Нагадую, що в Одеському регіоні функціонує мобільний додаток Legal Work, який дає можливість повідомити про виплату зарплат «у конвертах», неофіційне працевлаштування та інші порушення роботодавцем прав найманих працівників. Цей додаток – сучасний помічник для мешканців Одещини та один із інструментів фіскальної служби для легалізації найманої праці, поповнення місцевих бюджетів та розвитку Одеського регіону», — проінформував Глеб Мілютін. 

Поделиться статьей в социальных сетях: