>

На Одещині привітали представників органів місцевого самоврядування

В Одеській області привітали представників органів місцевого самоврядування. Почесні грамоти Одеської обласної державної адміністрації працівникам сільських, селищних, міських, районних, обласних рад та ОТГ вручив голова ОДА Максим Степанов, повідомляє ОДА.

«Місцеве самоврядування – це одна з найбільш ефективних інституцій в державі. Яка щодня робить життя людей кращим. Скажу більше – саме ви робите його кращим. Мова йде про цілком конкретні речі — нові школи та дитячі садки, дороги, освітлені вулиці, спортивні майданчики. Ваша робота дає результат і відображається на житті десятків тисяч людей. Хочу привітати вас зі святом і, перш за все, подякувати за роботу. Натхнення вам. І нехай завжди будуть сили рухатися вперед!» — привітав присутніх голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Він зазначив, що за чотири роки з моменту старту реформи децентралізації, ініційованої Президентом Петром Порошенком, доходи місцевих бюджетів зросли майже у 3,5 рази. Наразі їхня частка у зведеному бюджеті країни становить 52%. Наприклад, у Балтській, Біляївській і Маяківській ОТГ середні доходи на одного мешканця збільшилися у 1,5-2,5 рази.

Окрім того, подяку від прем’єр-міністра України отримав селищний голова Авангардівської ОТГ Сергій Хрустовський за вагомий особистий внесок у розбудову місцевого самоврядування, забезпечення соціально-економічного і культурного розвитку області та розбудову інфраструктури селища.

Нагадаємо, День місцевого самоврядування відзначається щорічно 7 грудня, згідно з указом Президента від 25 листопада 2000 року.

 
Поделиться статьей в социальных сетях: