>

На Одещині розвиватимуть телемедицину за найвищими стандартами

На Одещині розвиватимуть телемедицину за американськими стандартами, а студенти одеських ВНЗ зможуть навчатись у кращих університетах США

Студенти з Одещини зможуть навчатись у Каліфорнійському університеті Берклі, який є найкращим державним університетом у світі. Також вищі навчальні заклади Одеської області отримають доступ до літніх курсів, програм обміну студентами і викладачами, та спільних дослідницьких програм в Університеті Девіс та Університеті Сан-Хосе. Про це домовились представники офіційної делегації від Одеської ОДА на чолі з заступником голови ОДА Світланою Шаталовою, яка перебувала з робочим візитом у Каліфорнії наприкінці вересня, повідомляє прес-служба ОДА.

Одеські делеганти також домовилися щодо отримання американського досвіду у розвитку телемедицини в Одеській області, консультацій американських спеціалістів щодо обладнання, медичних послуг та підвищення ефективності роботи лікарів з керівництвом клініки Кайзер та Медичного Центру Університету Девіс. Медичний центр є одним з найкращих шпиталів у Сполучених Штатах та дослідницьких центрів у світі, який вже 20 років практикує телемедицину. Під час зустрічі зі службою швидкої допомоги штату Каліфорнія делегації ОДА домовилася про проведення тренінгів експертами з США, а також обговорили можливість проведення навчальних курсів для лікарів з Одещини в Каліфорнії.

Окрім освітньої та медичної сфери велику увагу під час візиту приділили залученню інвестицій та розвитку підприємництва. Делегація провела зустріч у Кремнієвій долині з одним із найбільших бізнес-інкубаторів світу Plug&Play, який зробив відомими на всю планету такі багатомільярдні компанії, як PayPal та Dropbox. Делеганти домовились з бізнес-інкубатором А3 (більше $400 млн залучених коштів) про підтримку у створенні центру розвитку підприємництва та ІТ на Одещині.

Покращення освіти, медицини та залучення інвестицій — приоритетні напрями стратегії Голови Одеської ОДА Максима Степанова з розвитку Одещини «Розумний Регіон», у рамках реалізації якої відбувався візит делегації до Каліфорнії.

 
Поделиться статьей в социальных сетях: