>

На Одещині тепер дороги будуть розчищати ще під час снігопаду

За дорученням очільника Одеської області втілюється новий формат підготовки до наслідків негоди. Про це йшлося 17 жовтня під час апаратної наради ОДА. Начальник Служби автодоріг в Одеській області у своїй доповіді зазначив, що мінімальний план заготівлі паливно-мастильних матеріалів перевиконаний, однак виявлені проблеми із кількістю снігозбиральної техніки.

«До двадцятого жовтня голови районів повинні укласти договори з фермерами та підприємцями, у яких вона є в наявності. До речі, в протиріч нормативам, ми починаємо розчищати дороги ще під час снігопаду. Також намагатимемося перекривати окремі ділянки, а не дороги повністю. Алгоритм дій відпрацьовується разом із поліцією, прикордонниками, рятувальниками тощо», — доповів Олег Варивода.

Нагадаємо, з 1 січня 2018 року органи місцевої влади будуть залучені до контролю та управління дорожнім господарством. Проте облдержадміністрація закликала керівників РДА до спільної роботи вже у цьому році.

«Наша спільна мета – мінімізувати наслідки негоди. Зокрема, забезпечити безперебійний рух автотранспорту взимку. Правильно побудований алгоритм дій — це коли кожен розуміє, що і у який час повинен робити. І тоді це не призведе до перекриття цілих районів. Щоб взимку не розповідати про «героїчну» боротьбу зі снігом, ми налагоджуємо роботу у цьому напрямку з червня», — наголосив Максим Степанов, повідомляє прес-служба ОДА.

Поделиться статьей в социальных сетях: