>

На Одещині в ОТГ запроваджують посаду «соціальний фахівець»

посада «соціальний фахівець» - ОТГ – Одеська область

В Одеській області запроваджують посаду «соціальний фахівець» у новостворених об’єднаних територіальних громадах. Напередодні відбулася нарада з представниками ОТГ та директорами районних Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Під час засідання, заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Сергій Колебошин повідомив, що п’ятнадцять фахівців вже надають соціальні послуги в 6 громадах, повідомляє прес-служба ОДА.

«Фахівці з соціальної роботи мають з’явитися у кожній об’єднаній територіальній громаді. Перед ними постають завдання з виявлення на ранніх етапах вразливих сімей та їх підтримки. Це дозволить більш ефективно здійснювати захист прав дітей. Зокрема, шляхом популяризації та розвитку сімейних форм виховання», – наголосив Сергій Колебошин.

Нагадаємо, в Одеській області створено 25 об’єднаних територіальних громад. В деяких з них вже є спеціалісти з соціальної роботи. Наприклад, у Захарівській об’єднаній територіальній громаді – 3, Подільській – 5, Ширяївській– 4, а у Маяківській, Біляївській та Маразліївській по одному працівнику.

Поделиться статьей в социальных сетях: