>

На Одещині відбувся ярмарок медичних вакансій

ярмарок медичних вакансій - Одеська область

В Одеській області відкрився «Ярмарок вакансій» для майбутніх медиків. Випускники скористалися можливістю дізнатися про умови праці в різних медзакладах регіону, знайти місце для проходження інтернатури та навіть домовитися про працевлаштування прямо під час заходу. Організатором ярмарку став департамент охорони здоров’я Одеської обласної державної адміністрації, повідомляє прес-служба ОДА.

ярмарок медичних вакансій - Одеська область -1

«»Ярмарок вакансій” для медпрацівників проводиться в Одеській області з 2014 року. Наразі більше сотні студентів знайшли тут місце для післядипломної спеціалізації. Даний проект орієнтовано на випускників Одеського національного медичного університету. На ярмарку вони можуть зустрітися із головними лікарями медичних установ регіону, дізнатися про умови праці, певні пільги, які передбачає проходження інтернатури у сільській місцевості, та, загалом, отримати чимало корисної інформації», – підкреслив директор департаменту охорони здоров’я Одеської обласної державної адміністрації В’ячеслав Полясний.

Зокрема, в перший день ярмарку один із відвідувачів одразу ж на місці домовився про працевлаштування з Лиманським Центром первинної медико-санітарної допомоги.

ярмарок медичних вакансій - Одеська область - 2

Зазначимо, сьогодні на ярмарку були представлені стенди центрів первинної медико-санітарної допомоги Одеської області. Тобто, йдеться про інтернатуру для майбутніх сімейних лікарів.

Завтра, 23 травня, всі бажаючі можуть ознайомитися із пропозиціями від діагностичних та стаціонарних міських медзакладів, а також від обласних лікарень.

ярмарок медичних вакансій - Одеська область- 3

Адреса “Ярмарку вакансій”:
Будинок вчених, Одеса, Сабанеїв міст, 4.

Час проведення: з 11:00 до 16:00.

Поделиться статьей в социальных сетях: