>

На Одещині відсвяткували День захисника України

В Одеській області відсвяткували День захисника України. Церемонія з нагоди свята відбулася біля пам’ятного знака загиблим воїнам АТО. У ній взяли участь голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов, військовослужбовці Одеського гарнізону, керівники органів місцевого самоврядування, представники правоохоронних органів, духовенства та ліцеїсти Військово-морського ліцею, повідомляє ОДА.
 
«За роки війни на Сході українці, без перебільшення, стали нацією захисників. Усі ми – різні. Ви маєте різні звання. Хтось має військовий досвід. Хтось для себе лише обирає цей шлях, як наші ліцеїсти. Але у цю хвилину всі тут присутні – захисники нашої країни. І головне, ні в кого немає сумніву – нам є, кого захищати. І нам є, що захищати. І ми віримо у перемогу!», – підкреслив Максим Степанов.
 
Усі присутні заслухали звернення Президента України, Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України Петра Порошенка з нагоди свята.
 
«День захисника України – свято, яке вже безпосередньо пов’язане із сучасними героями, з учасниками бойових дій за незалежність нашої держави. З добровольцями, волонтерами, медиками, працівниками оборонних підприємств, священиками-капеланами. Це не є гендерне свято. Вже не будуть більше вітати лише тому, що він – хлопчик. Треба бути захисником. І 55 тисяч жінок, які служать і воюють в лавах Збройних Сил, є яскравим тому підтвердженням», – наголосив Президент Петро Порошенко.
 
Учасники церемонії поклали квіти до пам’ятного знаку полеглим українським воїнам на Сході країни. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих воїнів АТО.
 
 
Ліцеїсти Військово-морського ліцею склали Урочисту клятву на вірність країні. За зразкове навчання, ініціативу та військову дисципліну 16 ліцеїстам присвоїли навчальне звання «віце-старшина другої статті». Також цих майбутніх захисників призначили на посади молодших командирів. Завершив церемонію спільний молебен представників релігійних конфесій за захисників України.
Поделиться статьей в социальных сетях: