>

На Одещині відзначають п’яту річницю з дня створення Національної гвардії України

В Одеській області відзначають п’яту річницю з дня створення Національної гвардії України. З нагоди свята військовослужбовцям вручили почесні відзнаки і три сертифікати на квартири. Голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов подякував їм за честь, мужність і небайдужість.
 
«П’ять років – це не просто чергова дата в календарі. Це – момент, коли держава стала на ноги і сказала собі та всьому світу, що ми будемо боротися за нашу незалежність. Ми святкуємо разом по всій країні:  хтось – тут, хтось – на Сході чи у шпиталі. А хтось удома з нетерпінням чекає, коли син чи донька приїде у відпустку на декілька днів. Бо ми всі разом віримо в перемогу та майбутнє нашої країни!» — наголосив під час привітання Максим Степанов. 
 
Урочистості відбулися на території Південного територіального управління Національної гвардії України. Тим, хто загинув під час виконання військового обов’язку, віддали шану хвилиною мовчання.
 
Зазначимо, одно-, дво- і трикімнатну квартири для військовослужбовців придбано за рахунок державного бюджету.
 
Нагадаємо, День Національної гвардії України відзначається щороку 26 березня згідно з Указом Президента Петра Порошенка. Військове формування нового зразка, наділене водночас правоохоронними функціями, було створено у березні 2014 року.
Поделиться статьей в социальных сетях: