>

На Одещині замуться збереженням доріг

Питання дорожнього будівництва та питання контролю ваги на дорогах

Механізм боротьби з перевантаженими вантажними автомобілями на одеських дорогах під час зустрічі обговорили голова ООДА Максим Степанов та голова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк, повідомляє прес-служба ОДА.

«Питання дорожнього будівництва та питання контролю ваги на дорогах для мене надзвичайно важливі. Ми вкладаємо мільярди гривень в цьому році в дороги. Необхідно зробити все, щоб вони знову не прийшли в жахливий стан. Боротьба з перевантаженнями — це спільні зусилля Укртрансбезпеки, Нацполіції та обласних служб. Ми вже бачимо результати – чотири машини стоять з великим перевантаженням. Вони не рухатимуться далі, доки не буде здійснено розвантаження. В наших планах до жовтня мати 14 вагових комплексів, які дозволять контролювати усі дороги в регіоні», — наголосив Максим Степанов.

Михайло Ноняк зазначив, що уряд України виділяє колосальні кошти на будівництво та ремонт доріг, і Одеська область – одна з пріоритетних.

«Тут є сім портів і весь вантаж з різних частин України везуть сюди. Для того, щоб зберегти в гарному стані дороги в регіоні необхідний системний підхід. У нас є чіткий план заходів боротьби с перевантаженнями, як далі працювати та де розміщувати вагові комплекси. Я бажаю, щоб у нас були дороги європейського зразка, а для цього необхідно покласти край цим правопорушенням», — зазначив Михайло Ноняк.

Поделиться статьей в социальных сетях: