>

На Одещині значно поменшали черги у дитсадки

дитячі садки - черга - Одеська область

З початку 2017 року черги в дитячі садки Одеської області скоротилися майже на 20%.

Впродовж поточного року в Одеській області було створено понад 1,2 тисячі додаткових місць у дошкільних закладах, що дало змогу скоротити чергу з 10 тисяч до 8,4 тисяч дітей. Черга у місті Одеса складає 3,9 тисяч. Про це повідомили у департаменті освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації, повідомляє прес-служба ОДА.

“У 2017 році в області було відкрито 12 нових закладів дошкільної освіти, відновлено діяльність 7 закладів та 11 дошкільних груп у функціонуючих закладах. Наразі найбільша черга спостерігається у приміських районах області: Біляївський – понад 800 дітей, Овідіопольський – понад 500 дітей, Роздільнянський – понад 300 дітей”, — зазначив директор департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації Олександр Лончак.

Загалом в Одеській області налічується 846 закладів дошкільної освіти, з яких — 55 приватної власності. У них виховується близько 77 тисяч дітей.

«До кінця 2019 року маємо ліквідувати чергу та забезпечити доступ всіх бажаючих дітей до закладів дошкільної освіти. Наш департамент спільно з територіальними органами управління освіти здійснили моніторинг та визначилися із шляхами подолання проблеми. Основні заходи – це робота із забудовниками. На жаль, при будівництві нових житлових масивів у містах не передбачається будівництво інфраструктури соціальних об’єктів. Для вирішення проблеми в області заплановано будівництво нових закладів, створення дошкільних підрозділів при загальноосвітніх закладах, реконструкція пристосованих приміщень для закладів дошкільної освіти, відновлення діяльності непрацюючих зараз закладів та груп тощо», – відзначив Олександр Лончак.

Нагадаємо, розвиток дошкільної освіти залишається одним із пріоритетних напрямів концепції «12 кроків назустріч сучасній освіті», що була презентована головою Одеської обласної державної адміністрації Максимом Степановим на серпневій конференції педагогічних працівників області.

Поделиться статьей в социальных сетях: