>

На Одещині з’явилася сотня енергоефективних об’єктів

енергозбереження - енергоефективність

За поточний період 2017 року в Одеській області проведено заходи з енергозбереження у понад 100 будівлях соціальної сфери. Це забезпечить економію паливно-енергетичних ресурсів на рівні 18%. Про це повідомив директор департаменту житлово-комунального господарства та енергоефективності Одеської обласної державної адміністрації Антон Шалигайло, повідомляє прес-служба ОДА.

«Одеська область є енергодефіцитним регіоном, тому що тут відсутні власні енергогенеруючі потужності. Задля рішення цієї проблеми було прийнято регіональну Програму енергоефективності на 2016-2018 роки. На заходи енергозбереження у цьому році року з обласного бюджету було витрачено більше 44 мільйонів гривень», — зауважив Антон Шалигайло.

Так, наприклад, в межах реалізації Програми енергоефективності відбулась модернізація системи вуличного освітлення у місті Подільськ, було проведено капітальний ремонт у під’їздах та міжповерхових клітинах у чотирьох будинках Чорноморська. Наразі на 99% завершено — капітальний ремонт 7 багатоповерхових будинків Овідіопольського району, капітальний ремонт школи в Березівці та Іванівці, а також виготовлення і реконструкцію системи освітлення в Одеській обласній школі вищої спортивної майстерності «Олімпієць». На 98% завершено, зокрема, капітальний ремонт 6 навчальних закладів в Арцизі, капітальний ремонт 2 житлових будинків у Ізмаїлі, 10 багатоквартирних будинків у Біляївському районі тощо.

Зазначимо, на 2017 рік Програмою енергоефективності передбачено кошти у розмірі 91 мільйон 408 тисяч гривень з обласного бюджету.

Поделиться статьей в социальных сетях: