>

На Окнянщині вшанували роковини загибелі героя АТО

річниця загибелі Миколи Антипова

7 серпня в селі Нестерове Окнянського району, біля могили Миколи Антипова відбулась панахида, приурочена третій річниці його загибелі в зоні АТО.

Вшанувати пам’ять Миколи прийшли голова РДА Олександр Безименко, заступник голови райради Павло Драчинський, Римарівський сільський голова Світлана Маліновська, батьки, друзі та родичі, побратими загиблого героя, повідомляє Окнянська РДА.

Безумовно, життя Миколи Антипова, як громадянина і патріота, не закінчилось, адже він поклав його на вівтар свободи України, показав своїм вчинком, як потрібно жити.

Побратими, друзі та рідні згадували як мужній Микола захищав цілісність України, був справжнім воїном та патріотом України. У своїх виступах не стримували емоцій та сліз.

річниця загибелі Миколи Антипова - 1

По завершенні панахиди, всі учасники відвідали школу в селі Римарівка де навчався Микола та пам’ятний знак воїнам загиблим в зоні АТО в селищі Окни.

Найбільше бажання кожного українця – зупинити війну на Сході України, яка забирає життя її найкращих синів. Крок у безсмертя зробив наш земляк Микола Антипов.

річниця загибелі Миколи Антипова - 2

Минуло три роки з того трагічного дня, та біль втрати не вщухає. Микола живе у спогадах рідних, однополчан. Документи, світлини, часописи з його життя стали музейними реліквіями.

За мирне майбутнє усіх дітей у вільній, незалежній державі віддав своє життя герой АТО Микола Антипов. Тому кожен з нас повинен пам’ятати це ім’я.

Поделиться статьей в социальных сетях: