>

На придбання у цьому році житла для 100 сиріт на Одещині вже надійшли кошти у розмірі більше 36 млн 200 тис грн

нове житло для сиріт - Одещина - Максим Степанов

До кінця грудня близько 100 мешканців Одеської області з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, мають отримати нове житло. Про це повідомив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

“Кошти у розмірі більше 36 мільйонів 200 тисяч гривень вже надійшли на місця. Це майже повна сума державної субвенції, надана нашому регіону. Придбати житло для сиріт представники місцевої влади повинні до Нового року. Серед лідерів — Татарбунарський район. Комісія погодила заявки на придбання у цьому районі восьми об’єктів соціального житла, адже на квартирних обліках тут перебувають 70 осіб. У Біляївському районі заплановано придбати 5 об’єктів соціального житла, по 4 об’єкти мають купити у Лиманському районі, у місті Подільськ, а також у Тузлівській та Затишанській ОТГ. Також планується придбати 10 будівель для будинків сімейного типу у різних районах та містах області”, — зазначив Максим Степанов.

Нагадаємо, що усього на розгляд комісії при Одеській облдержадміністрації надійшло більше ста заявок (96 — для придбання соціального житла, 11 — на створення дитячих будинків сімейного типу) на суму більше, ніж 45,5 мільйонів гривень. Комісія розглядала усі пропозиції від районних держадміністрацій, міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад області. У результаті погодила 70 об’єктів для придбання соціального житла на суму більше 21,5 мільйонів гривень та 10 об’єктів для створення дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ) на суму більше 14,5 мільйонів гривень.

Зазначимо, згідно затверджених заявок, планується придбати два будинки для ДБСТ місті Подільськ, один — у місті Одеса. Також мають придбати по одному будинку для ДБСТ у Роздільнянському, Тарутинському, Білгород-Дністровському, Окнянському, Савранському, Ширяївському, Великомихайлівському районах. В них мають заселити понад 50 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування з інтернатів та притулків.

Також по 3 об’єкти соціального житла заплановано придбати у Ананьївському, Кодимському районах та Красносільській ОТГ. По 2 об’єкти — у Арцизькому, Болградському, Білгород-Дністровському, Любашівському, Саратському, Захарівському районах, місті Білгород-Дністровський, а також у Біляївській та Балтській ОТГ. По 1 об’єкту соціального житла заплановано купити у Березівському, Великомихайлівському, Іванівському, Ізмаїльському Кілійському, Подільському, Миколаївському, Роздільнянському, Савранському, Тарутинському, Ширяївському районах, а також місті Ізмаїлі та Великомихайлівській ОТГ.

Поделиться статьей в социальных сетях: