>

На трасі біля села Зоря Саратського району ведуться роботи з влаштування верхнього шару асфальту

В Одеській області тривають роботи на дорозі міжнародного значення М-15 Одеса-Рені. Наразі на ділянці біля села Зоря Саратського району (119-124 км) ведуться роботи з влаштування верхнього шару асфальту. Про це повідомив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов. 
 
«Погода на нашому боці. Роботи на автошляху Одеса-Рені — в активній фазі. Біля села Зоря Саратського району влаштовують верхній шар асфальту», — підкреслив очільник регіону Максим Степанов.
 
Зазначимо, цьогоріч ремонтні роботи охоплюють 93,7 км дороги Одеса — Рені. Минулого тижня дорожники завершили влаштування верхнього шару асфальту на двох ділянках цього автошляху (97-109 км та 287-297 км). Також на ділянці у Білгород-Дністровському районі (52 – 83 км) наразі встановлюють бар’єрне огородження.
 
Нагадаємо, будівництво та ремонт доріг — один із ключових пріоритетів Стратегічного плану дій голови Одеської ОДА Максима Степанова «Розумний регіон» на 2017-2019 роки. Торік в області було відремонтовано безпрецедентні 259 кілометрів автошляхів (зокрема, 139 км траси Одеса-Рені), дороги Спаське-Вилкове та Кодима-Балта. У цьому році завершено ремонт автошляху Струмок-Шевченкове-Кілія, а також ремонт дев‘яти кілометрів дороги КПП «Кучурган»-Біляївка-Маяки-Овідіополь. Окрім того, з 1 червня відкрито рух транспорту через новозбудований міст біля села Паланка. Продовжуються роботи на автошляху Т 16-27 КПП «Серпневе»- Тарутине — Арциз — Татарбунари (39-57 км). Будівництво дороги в об‘їзд Рені знаходиться на фінальній стадії.
Поделиться статьей в социальных сетях: