>

На трасі Одеса-Рені розпочалися роботи з влаштування верхнього шару дорожнього покриття зі щільного крупнозернистого асфальтобетону

Інформація про обсяги робіт з поточного середнього ремонту автомобільної дороги М-15 Одеса-Рені (на м.Бухарест), станом на 10 серпня 2018 р.

Цього тижня розпочалися роботи з влаштування верхнього шару дорожнього покриття зі щільного крупнозернистого асфальтобетону, повідомляє служба автомобільних доріг Одеської області.

За тиждень виконано роботи з розпушення конструктивних шарів дорожнього одягу методом холодного фрезеруваня в обсязі 50,26 тис.м2 (5,5 км). Регенерація конструктивних шарів дорожнього одягу методом холодного ресайклінгу в обсязі 44,68 тис.м2 (4,9 км) та влаштування вирівнюючого шару покриття із крупнозернистого щільного асфальтобетону в обсязі 81,408 тис.м2 (9,7 км)

Роботи з поточного середнього ремонту дороги М-15 Одеса-Рені (на Бухарест) виконують підрядні організації: ТОВ «Автомагістраль-Південь», ТОВ «Ростдорстрой», ПП «Полтавабудцентр» та ТОВ «Евродор»

Поделиться статьей в социальных сетях: