>

На Великомихайлівщині голова сільради закохана у своє село, і це відразу видно

Великомихайлівщина

Коли через декілька років потрапляєш в те місце, де вже побував до того, ще й неодноразово, проводиш паралель між тим, що було і що є зараз.

Так сталось і зараз, під час поїздки в село Новосавицьке, що на Великомихайлівщині. Зміни, які відбулися тут, приємно вразили, починаючи з автобусної зупинки. Чистенька, чепурненька. Над нею ще працює художник — залишились ще роботи всередині зупинки.

Людмила Орлова — сільський голова, з задоволенням розпочала розказувати про те, що вже зроблено, що ще на стадії завершення, що ще планується зробити до кінця цього року.

Будівля, в якій розташована сільська рада, вже давно потребувала капітального ремонту. Колись в ній розміщувалася контора колишнього колгоспу. Зараз тут кипить робота. В деяких приміщеннях вже завершений ремонт, дещо на стадії завершення, адже це адмінприміщення має стати центром для надання різноманітних послуг для мешканців села, аби їм було зручно та комфортно. Тут вже працює «Укрпошта», фельдшерський пункт, в якому планується замінити старі меблі. Завершено ремонт в приміщені, яке відведено під бібліотеку. Зараз проводиться ремонт у приміщені, де буде розташована актова зала і яка буде використовуватись під час виборів для встановлення кабінок для голосування і роботи виборчої комісії. В цій будівлі знайшлось місце і для того, щоб місцеві жителі змогли навести собі красу (стрижка, зачіска, манікюр, педикюр). І магазин знаходиться в цій же будівлі. Зі слів сільського голови –дуже хочеться в бібліотеку закупити комп’ютери, щоб сільські діти мали можливість доступу до інтернету, адже не всі сім’ї спроможні забезпечити своїх дітлахів ними.

В невеличкому парку села стоїть пам’ятник загиблим воїнам у другій світовій війні, де замінені кам’яні тумби, на яких були викарбувані імена загиблих, на стелли. Ту все огороджено, постелена тротуарна плитка.

Будинок культури фарбували своїми силами-працівники сільської ради, селяни. Тут планується замінити вікна і ще одні двері. Перед будинком культури розташувались два майданчика: один ігровий для діток, де малеча залюбки грається, а другий — спортивний, для всіх бажаючих зайнятись спортом. Ще перед будинком культури, на місці пам’ятника Леніну має бути фонтан. Нехай невеличкий, але він буде!

Проведено також благоустрій цвинтаря: збудовано туалет та приміщення для обслуговуючого персоналу.

І все це зроблено за власні кошти.

Людмила Орлова та її команда: бухгалтер Оксана Василівна Коломієць, секретар Наталія Миколаївна Євсеєва, вдячні директору ТОВ ім. Войкова О.Л. Дубровіну, голові фермерського господарства П.П. Вічко, які завжди йдуть на зустріч при вирішенні необхідних, важливих для громади питань. Відзначила голова також і місцевих підприємців, які, за необхідності, ніколи не відмовлять у допомозі: Стукало В.І., Загорський Е., Контарева Г.

А як же без односельчан? Їм велике спасибі за довіру, розуміння та допомогу.

Все те, що задумано та заплановано, Людмила Орлова, яка обожнює своє село, закохана в свою справу, завзята, цілеспрямована та працьовита, разом зі своєю командою та чудовими помічниками — зробить.

Поделиться статьей в социальных сетях: