>

«Народна думка» у Берліні

Народна думка у Берліні

Газета «Народна думка» впевнено просувається вперед. Головний герой наших публікацій незмінний – український народ. Ми спілкуємось з ним скрізь: в Одесі та Одеській області, по Україні. А відтепер – і за межами нашої держави.

Наш кореспондент, виконуючи журналістське завдання, відвідав різні міста різних європейських країн. І скрізь розгортав український прапор, реакція оточуючих абсолютно однакова: «Слава Україні», — вигукували всі  ті, хто володіє українською чи російською, американці та інші європейці аплодували зі словами «Ukraine!».

Все ж за основну мету наш власний кореспондент мав потрапити в Німеччину, а саме – в Берлін. Німеччина – наймогутніша європейська країна, європейський лідер з експорту товарів. А ще там дуже сильно поширюється усіляка пропаганда, аби через таку могутню країну впливати на інший світ. Саме цим і займається Росія, країна, яка розв’язала проти України гібридну війну. А почала вона свій наступ з війни інформаційної, і зараз не думає в цьому зупинятися.

В самому центрі німецької столиці, біля знаменитих Бранденбурзьких воріт та Рейхстагу знаходиться кіоск з газетами з усього світу. Звичайно, що провідні пропагандистські кремлівські газети теж в ньому є. Передова тема у них незмінна: «Україна», тобто, брехня проти України. Брешуть про те, що нібито в українських школах замінили вивчення російської мови на польську, а в школу дітям треба ходити виключно у вишиванках. І все таке інше.

Наш колега доставив в цей берлінський кіоск підшивку «Народної думки». Продавчиня люб’язно погодилася розмістити нашу газету у себе в кіоску на передній план. Отже, наша правда про Україну – зверху, бо вона – істинна!

Поделиться статьей в социальных сетях: