>

Народний мер закликає до честі та совісті на виборах

Звернення - Юлія ШаповаловаНа фото: Юлія ШАПОВАЛОВА, мер Ширяєва

Кореспондентам «Народної думки» довелося бути у Ширяєвому влітку, і селище просто радувало око. Колись запилючене, воно вирувало змінами. Висаджені на нових охайних клумбах магнолії були символом змін, адже у селищі господарювали на совість.

Обраний мер виявився дійсно народним, бо Юлія Шаповалова на совість дбала про людей. Її цілком можна назвати патріоткою і не тому, що вона носить одяг із символікою країни, який їй дуже личить. Юлія Станіславівна патріотка, тому що палко захищає інтереси громади та загальнодержавні інтереси. Саме через це їй довелося постраждати, коли, знаючи її принципову позицію щодо сплати земельних зборів та багато іншого, її намагались залякати цинічним нападом посеред білого дня. Коли її знайшли непритомну та закривавлену, із переламами та численним травмами від побиття. Та вона поставила інтереси людей вище своїх власних, навіть вище побоювань за своє здоров’я та життя.

Знаючи, що люди очікують виконання усіх передвиборчих обіцянок, як людина чесна, вона відзвітувала за кожну копійку, витрачену на благоустрій селища. Зараз же Юлія Шаповалова балотується на посаду селищного голови Ширяївської об’єднаної територіальної громади. Її програма зрозуміла: розбудова України, яка починається із власної громади. Та при цьому звертається до виборців, не продавати свої голоси, а робити вибір по совісті:

«Шановні мешканці майбутньої об’єднаної громади! Передвиборча агітація вже набрала обертів. Спостерігаємо огидні методи її проведення: чорний піар, пліткарство, популістські заяви та неприхований цинічний підкуп виборців. Звертаюсь до вас, щирих, простих людей: 500 гривень, котрі вам пропонують, не та ціна, на яку ви заслуговуєте! Ваша честь, гідність, принциповість та волелюбство — безцінні.
НЕ ПРОДАВАЙТЕ СВІЙ ВИБІР! Сьогодні купують ваш голос  — завтра ви станете рабами, з якими ніхто не рахуватиметься!

Пам’ятаймо про це! Разом ми — сила!»

Поделиться статьей в социальных сетях: