>

Наум Пилипович Якименко: щоб пам’ятали…

Наум Якименко

Ананьєв славен видатними людьми. І ми повинні завжди про них пам’ятати.

Цього поважного «фронтовика», орденоносця, заслуженого вчителя я пам’ятаю з шкільних років. Якименко Наум Пилипович був вчителем історії у Ананьївській загальноосвітній школі № 1 (тепер – школа-гімназія), де пропрацював біля 30 років! А загалом, його педагогічний стаж складав 40 років. Грамотний та справедливий, розумний та заслужений, з славним фронтовим минулим – він завжди був для нас, школярів, взірцем. Про нього часто писали в газетах, він виступав перед мешканцями нашого міста та району, розповідаючи про своє фронтове минуле.

І діти в нього теж були талановиті у всіх відношеннях. З його донькою Тамарою я навчався у одному класі загальноосвітньої та музичній школах, а його талановита донька Людмила колись навчала мені в балетній школі (була в Ананьєві й така).

Про таких людей, як Якименко Наум Пилипович, заслужений вчитель, Людина та фронтовик-орденоносець, наших заслужених земляків, ми повинні завжди пам’ятати. Адже без них не було б нас. І їх життя – це те, що ми повинні завжди пам’ятати.

Наум Якименко - 1

Наум Якименко - 2

Наум Якименко - 3

Героям слава!

Володимир СЄДОВ

Поделиться статьей в социальных сетях: