>

Найближчими днями освітній проект BeSmart виходить на всеукраїнський рівень

онлайн-платформа BeSmart - Максим Степанов

У 2018 році проект онлайн-підготовки до ЗНО «Будь розумним» поширять на всю Україну. 5 лютого у Києві відбудеться презентація ініціативи для майбутніх абітурієнтів на національному рівні. Про це повідомив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов, повідомляє прес-служба ОДА.

«Минулого року ми запустили безкоштовну онлайн-платформу BeSmart, яка дозволяє дітям більш якісно підготуватись до ЗНО. Сьогодні — це єдина в Україні повна лінійка онлайн-курсів з підготовки до незалежного оцінювання, яка налічує 20 000 тестів та 2 000 уроків. Майже 8000 випускників Одеської області скористалися BeSmart. Результати вражаючі! Прогрес бачимо за всіма предметами на ЗНО, а з англійської мови наші випускники стали кращими в країні», — зауважив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Безкоштовний проект BeSmart реалізується, як частина Стратегічного плану дій голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова «Розумний регіон». Онлайн-курс охоплює і систематизує всю шкільну програму, надає можливість переглядати відео-лекції з різних предметів та користуватися схемами, картами, зображеннями.

«Надважливо, що платформа стане доступною для мешканців тимчасово окупованих територій. Це дозволить дітям розпочати якісну підготовку до вступу до українських вищих навчальних закладів, адже зараз вони не мають такої можливості. Вважаю, що такий підхід має гуманітарну складову з об’єднання нашої країни», — підкреслив Максим Степанов.

Нагадаємо, проект стартував в Одеській області на початку квітня 2017 року. Він передбачає щоденне навчання за індивідуальним графіком, а також тренування на всіх типах тестів, які зустрічаються під час ЗНО.

Зазначимо, проект BeSmart залишається першою та єдиною в країні повною лінійкою онлайн-курсів з підготовки до ЗНО. Він схвалений та рекомендований провідними установами Міністерства освіти та науки України.

Поделиться статьей в социальных сетях: