>

Не можна допустити реваншу проросійських сил

«У жодному разі не можна допустити реваншу проросійських сил. Це моя політична позиція», — наголосив лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк в інтерв’ю Радіо НВ.

Він назвав наступні парламентські вибори, можливо, більш важливими, ніж президентські: 

«Невідомо, хто буде президентом. В Америці ніхто не знав, що Трамп буде президентом. Бачите, як повернулося. І мало хто сподівався, що буде беркзіт. І я ще десятки можу таких прикладів навести. Тому подивимося, за кого проголосує український народ».

У той же час Арсеній Яценюк наголосив, що проросійські сили намагатимуться вчинити реванш на парламентських виборах: «У жодному разі не можна допустити реваншу проросійських сил. Це моя політична позиція».

«Віктор Медведчук, який себе дуже добре почуває в Україні, є безпосередньо не просто агентурою Росії. Це не рука, це не агентура. Це представник Путіна в Україні. Тобто, це представник агресора в Україні. І політична концентрація біля нього – це концентрація антиукраїнських сил», — підкреслив лідер НФ.

«Хто буде наступний прем’єр-міністр, який буде склад Кабінету Міністрів і яка буде правляча коаліція – буде не менш визначальним, ніж те, хто виграє президентські вибори в 2019 році», — наголосив Арсеній Яценюк.

Поделиться статьей в социальных сетях: