>

Невгамовні дітлахи Миколаївського району подорожували казковою країною

День захисту дітей - Миколаївський район

Наближається День захисту дітей. Напередодні свята 28 травня в Новопетрівському сільському будинку культури Миколаївського району проведено розважальний захід, свято для невгамовних дітлахів, яке мало назву «Дітям – радість, дітям – сонце, дітям – мир і доброта».

День захисту дітей — це одне з найулюбленіших свят для усіх дітей на всій планеті, тому що діти — це безмежна ще не зіпсована щирість, і відвертість. Їх майбутнє залежить від нас. Наше майбутнє залежить від них.

Розпочалися заходи на майданчику біля бібліотеки із розважально-пізнавальної подорожі казковою країною. Двері казкові у сонячне літо було відкрито грою-загадкою «Чарівний ключик від літа» який перші ж учасники знайшли в скриньці.

У програмі свята діти мали змогу приймати участь у різних видах конкурсів – відгадай хитромудру загадку, бліц-вікторині «Швидко казку пригадай», іграх «Сороканіжка», «Дотримуйся інструкції», «Біг з перешкодами», «Влучний футболіст», «Розплутай клубок», «Їстівне – неїстівне» , конкурсі «Зірковий автограф», «Збираємо урожай», танець «Дзеркальний відбиток», «Танець з предметом», і наостанок флешмоб танцю «Ми щасливі діти».

Діти із задоволенням приймали участь у конкурсах і отримували солодощі, і дорослі і малі отримали масу позитивних емоцій та вражень.

Веселого та святкового настрою додавали атракціони. Діти залюбки стрибали на батутах, куштували солодку вату. В ході свята і на його завершення уся дітвора присутня на майданчику отримала безкоштовне морозиво та солодощі, спонсорами якого стали підприємець Маслянко Тетяна Іванівна та депутат районної ради Лосєв Олег Олександрович. За що ми їм щиро дякуємо.

День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Закликаємо усіх кожного дня зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть гідними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

ЛОЗАН В.М., бібліотекар Новопетрівської СБФ 

Поделиться статьей в социальных сетях: