>

Нинішнього року платники податків Одещини сплатили 6,8 млрд грн єдиного соціального внеску

єдиний соціальний внесок - січень-листопад 2017 року

«Все більше роботодавців та мешканців Південної пальміри усвідомлюють, що гідна пенсія – це результат офіційного працевлаштування і добросовісної сплати податків, зокрема, єдиного соціального внеску», — повідомив начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін.

За січень-листопад 2017 року платники податків Одещини сплатили 6,8 млрд грн єдиного соціального внеску, що на 2,2 млрд більше, ніж за відповідний період минулого року.

«Темп росту надходжень складає майже 150%, що дає підстави сьогодні говорити про відповідальне ставлення бізнесу Одеської області до сплати страхових внесків. Роз’яснювальна робота з роботодавцями на предмет відмови від виплати заробітної плати в «конвертах», неухильного дотримання законодавства при виплаті заробітної плати – це ті акценти, на яких фіскальна служба регіону наголошує роботодавцям», – зазначив Глеб Мілютін.

«Впевнений, що тенденція до збільшення надходжень єдиного внеску зберігатиметься й надалі, а додаткові надходження стануть підґрунтям для подальшого підвищення розміру пенсійних виплат і соціальних допомог малозабезпеченим верствам населення», — підкреслює керівник фіскальної служби Одещини, повідомляє ДФС в Одеській області.

Поделиться статьей в социальных сетях: