>

Нова амбулаторія сімейного типу відкрилася у Саратському районі

амбулаторія сімейного типу - Саратський район

У Саратському районі відкрили оновлену амбулаторію сімейного типу. На капітальний ремонт будівлі витратили 2,5 мільйона гривень. За словами голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова, заклад обслуговуватиме майже 5 тисяч мешканців, які проживають у п’яти селах району, повідомляє прес-служба ОДА.

«Незабаром в амбулаторію у селі Миколаївка-Новоросійська проведуть Інтернет. Таким чином, з’явиться можливість проконсультуватися з районною чи обласною лікарнею. Окремо, планують закупити обладнання для проведення експрес-аналізів. Наша мета — зробити медичні послуги доступними та якісними», — підкреслив голова ОДА.

Також Максим Степанов вручив ключі від трьохкімнатної квартири одному із лікарів Саратської центральної районної лікарні. Хірург Альдер Мамедієв мешкатиме у новому житлі спільно з родиною.

Нагадаємо, сьогодні в Одеській області функціонує майже 300 амбулаторій сімейного типу. За останній час відкрили три нові установи – в Одесі та Біляївському районі.

Доступність і якість медичного обслуговування – основні принципи концепції розвитку медицини, презентованої Максимом Степановим 17 травня цього року. Програма розвитку системи охорони здоров’я передбачає цілу низку реформ та інновацій у цій сфері.

Поделиться статьей в социальных сетях: