>

Нове дихання татарбунарської школи

ЗОШ №1 - ТатарбунариНа фото: Володимир УСАТЕНКО, директор ЗОШ №1 ім. Василя Тура в м. Татарбунари

Життя дуже швидко плине, і те, що відбулось начебто вчора, сьогодні вже виявляється далеким минулим. Неначе зовсім недавно в Татарбунарах збудували нову загально-освітню школу №1 ім. Василя Тура. Однак 30 років минули так швидко, що ті, хто раніше до неї ходив й сидів за партою, зараз водять до неї вже своїх дітей.

Ось тільки про вік школи згадали та серйозно подумали про неї, коли будівля почала давати тріщини, і не в переносному, а в прямому значенні цього слова.

Але, на щастя батьків та дітей, в лютому цього року до школи прийшов він, той самий, хто за допомогою батьків та підприємців міста зупинив руйнацію — Володимир УСАТЕНКО, новий директор школи.

Почав Володимир Іванович зі шкільного порогу, замість якого стирчали каміння, через які треба було пройти аби потрапити до школи. Поріг відновили, а за ним усі вхідні двері, а потім вікна. В коридорах зняли стенди, за якими були приховані величезні дірки, отже стіни теж довелось ремонтувати, а ще й туалети. Головною умовою батьків було те, аби в школі було тепло. І з цим завданням новий керівник впорався.

І сьогодні, в ці передноворічні дні, не хочеться згадувати та переповідати про все те, що довелось пережити як самій будівлі, так і учням та вчителям школи. Про це «Народна думка» розповість в одному з перших своїх номерів нового 2017 року. Сьогодні говоримо про одне: в 2016 році отримала друге дихання та розквітла славнозвісна школа, яка носить ім’я кавалера семи орденів, Героя Соціалістичної Праці Василя Захаровича Тура, який понад 30 років очолював в Татарбунарах колгосп «Імені Татарбунарського повстання», відомий в ті часи на увесь Радянський Союз.

Ось що значить теза про роль і місце особистості в історії. Володимир Іванович зараз на своєму місці, на якому він опинився в потрібний час. За його спиною — 43 вчителя і 460 учнів та їх батьків.

Тож «Народна думка» вітає усіх з наступаючим Новим 2017 роком разом з Володимиром Усатенеко у ВІДЕОЗВЕРНЕННІ, яке ми пропонуємо переглянути нижче:

Поделиться статьей в социальных сетях: