>

Новий дитячий садок відкрили у Фонтанці

новий дитячий садок «Капітошка» - Фонтанка - Одеська область

У селі Фонтанка Одеської області відкрили новий дитячий садок «Капітошка», який може прийняти 80 маленьких мешканців населеного пункту.

«Сьогодні 80 чарівних малюків отримали сучасний і комфортний дитячий садочок. Цьогоріч в Одеській області ми плануємо скоротити чергу у дитсадки більше ніж на 2 тисячі осіб. Планується відкриття ще трьох нових дитячих садочків у регіоні. Йдеться про Біляївський та Овідіопольский райони. Також ми збільшимо кількість груп у діючих дитсадках, поновимо роботу раніше закритих закладів», — зазначив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

новий дитячий садок «Капітошка» - Фонтанка - Одеська область - 1

Загальна площа нового дошкільного закладу складає більше 500 квадратних метрів. Дитячий садок розраховано на чотири вікові групи — починаючи від трьох років і до вступу дитини у школу.

Нагадаємо, у грудні 2017 року голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов доручив департаменту освіти ОДА скоротити чергу в дошкільні заклади регіону. Відтак, впродовж 2017 року в Одеській області було відкрито 12 нових закладів дошкільної освіти, відновлено діяльність 8 закладів та 10 дошкільних груп у функціонуючих закладах, повідомляє прес-служба ОДА

Поделиться статьей в социальных сетях: