>

Новий спортивний комплекс будують у Білгороді-Дністровському

У місті Білгород-Дністровський Одеської області розпочалося будівництво нового сучасного спортивного комплексу на території біля ЗОШ І-ІІІ ступенів №11, повідомляє обласна рада.

Тут буде розміщено поле для міні-футболу зі штучним покриттям, біговою доріжкою та ямою для стрибків у довжину, а також волейбольний, баскетбольний, спортивний із тренажерами та дитячий майданчики, буду упорядковано прилеглу територію. Наразі робоча бригада готує фундамент для футбольного поля. Вартість проекту складає майже 3 мільйони грн., його реалізація здійснюється за рахунок спів фінансування з обласного та місцевого бюджетів.

«Завдяки співпраці обласної ради з місцевими органами влади, і взаємодії бюджетів всіх рівнів, у містах, селах, селищах сьогодні реалізуються  проекти, спрямовані на розвиток спортивної інфраструктури, укріплення та модернізацію матеріально-технічної бази існуючих спортивних об’єктів. Адже спорт є частиною культурного життя суспільства, що сприяє збереженню і зміцненню здоров’я людини, розвитку її фізичних і морально-вольових здібностей, організації змістовного дозвілля», – зауважив голова обласної ради Анатолій Урбанський.

Поделиться статьей в социальных сетях: