>

Новонароджена дівчинка, яку покинула мати, померла

Поліцейські розшукують жінку, яка покинула новонароджену дівчинку. Дитина померла. Поліцейські встановлюють причини та обставини смерті немовляти. За даним фактом відкрите кримінальне провадження за ч. 3 ст. 135 (залишення у небезпеці) Кримінального кодексу України.

Лікар міської лікарні Подільська знайшов дитину на підвіконні в будівлі пологового будинку. Дитина була загорнута в пелюшки і ледве дихала. Медики почали проводи реанімаційні заходи, але врятувати маля не змогли.

«Причину смерті встановить судово-медичний експерт після розтину,- повідомив начальник Подільського ВП Микола Піщанський. — Поліцейські відразу розпочали розшук породіллі. До оперативно-розшукових заходів була залучена кінологічна служба прикордонного загону. На даний час матір дитини знайти не вдалося. Поліцейські звертаються до жителів м. Подільська, Подільського району та сусідніх Окнянського, Балтського, Захарівського районів по допомогу: просимо повідомляти інформацію про жінок, які мали явні ознаки вагітності, однак наразі новонароджені діти у них відсутні. Це може стати у нагоді при пошуках».

За дане кримінальне правопорушення законом передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років, повідомляє Подільський відділ поліції в Одеській області.

Поделиться статьей в социальных сетях: