>

Новорічні побажання видання «Народна думка» до Діда Мороза

Дід Мороз - З Новим роком

Дорогий Дід Мороз!

Ми знаємо, що твоя борода із вати, але робимо вигляд, що того не помічаємо. Тому й ти, старенький, пробач цих міністрів й заплющ очі на те, що, можливо, не все вони встигли зробити, що планували у 2017 році. Ти ж знаєш, що немає вічних урядів в Україні, але ж цілком очевидно, що ці міністри стараються. І зробили вони вже чимало, бо тільки сліпий не побачить очевидного — позитивні зміни в країні є.

Головне — ми по-справжньому стали вільними, і, перш за все — від смертельного газового та енергетичного зашморгу на власній шиї від Росії. Нам відкрили двері в Європу, ми маємо одну з найкращих армій в ЄС. У нас почали ремонтувати дороги, а в об’єднаних територіальних громадах грошей на рахунках навіть більше, аніж в Національному банку — і це чиста правда, а не новорічний жарт. Ми власноруч можемо замовляти різні довідки через інтернет, і не плати за це хабарі. А коли народжується дитина — майбутнє нашої держави — то свідоцтво про народження малого українця можуть видати, навіть, у пологовому будинку.

І ще багато-багато іншого. А якщо нинішній Президент України нам зараз не сподобається, то наступного ми оберемо ще кращого, бо маємо право і можливість це робити. Бо ми, слава Тобі Господи, не Росія, де їхній «цар» — метр двадцять з кепкою — «обирається» вже вчетверте. Ми починаємо усвідомлювати по-справжньому, що таке демократія.

Тож, повір їм, шановний, нехай ще попрацюють й далі на користь України. А щоб їм було хоч трохи легше, зробіть разом з Санта-Клаусом та Снігуронькою щось з тим клятим курсом американського долара та ціною на бензин і продукти. Якось понизьте їх, приземліть до купівельної спроможності простого люду. А з усім іншим ми самостійно якось впораємось.

З Новим роком вас, українці!

По-справжньому — «Народна думка»

Поделиться статьей в социальных сетях: