>

У Роздільній сталася невелика революція: люди добилися відміни результатів місцевих виборів

Попри те, що голова Роздільнянської районної ради Фелікс Сігал вчора порушив трудове законодавство (як відомо, понад 3-х годин відсутній на робочому місці — прогул), та витратив робочий час на партійні справи, а саме протизаконне втручання у виборчий процес, у роботу виборчої комісії, чинив шалений тиск на голову та членів комісії, перемогу здобув Його Величність Закон.

У селі Новоукраїнка Роздільнянського району відбулося засідання сільської територіальної виборчої комісії, яка через чисельні порушення, в тому числі підкупи виборців напередодні та під час голосування 4 грудня 2016 визнала результати голосування на дострокових виборах сільського голови такими, що не відбулися.

Нашим читачам із попередніх публікацій відомо, що за підрахунком голосів у день голосування невеличку перевагу отримав кандидат на посаду сільського голови-представник Опозиційного блоку. Місцевих мешканців це дуже обурило, вони намагалися навіть перекривати шляхи сполучення через те, що дуже явно голова райради Ф. Сігал зі «своїми» депутатами Опоблоку та деяких інших «справедливих відстоювачів прав людей» організували напередодні масовий підкуп виборців, а коли побачили, що і цього замало, у день голосування під вечір підняли на 50 грн. ставки і на 40 голосів переважили результати.

Рішенням комісії майже одноголосно результати голосування визнано такими, що не відбулися. На засідання комісії прибуло майже 100 місцевих мешканців в підтримку членів ТВК і навіть ті, що отримували кошти за голос.

Голова райради із 7 ранку назвонював усім членам ТВК, кандидатам, погрожував кримінальним переслідуванням, життям, здоров’ям їм та членам сімей. Незважаючи на це, нам здається, що громади просипаються, розуміють що до них прислуховуються, і вирішують свою долю лише вони.

Поделиться статьей в социальных сетях: