>

Обласна влада обіцяє значно скоротити черги у дитячі садки

черги у дитячі садки

Голова Одеської обласної держадміністрації Максим Степанов доручив департаменту освіти удвічі скоротити чергу в дошкільні заклади до кінця 2018 року. Скоротити чергу планується за рахунок будівництва нових дитячих садків, реконструкції приміщень для відкриття закладів дошкільної освіти та створення дошкільних підрозділів при загальноосвітніх закладах. Про це стало відомо на апаратному засіданні в Одеській обласній держадміністрації 19 грудня, повідомляє прес-служба ОДА.

«Черга в області складає 8600 дітей, які намагаються отримати місце в дошкільному навчальному закладі. Цього року ми зробили великий крок — забезпечили 1350 дітей, попереду ще велика робота. Наступного року ми скоротимо цю чергу ще мінімум на 2250 дітей, без урахування міста Одеса. Але я переконаний, що й місто Одеса зробить великий крок вперед», – відзначив Максим Степанов.

За даними департаменту освіти Одеської ОДА, впродовж 2017 року відкрито 12 нових закладів дошкільної освіти, відновлено діяльність 7 закладів та 11 дошкільних груп у функціонуючих закладах. Це дало змогу скоротити чергу з 10 тисяч до 8,6 тисяч дітей. Черга у місті Одеса складає 3,9 тисяч осіб.

Нагадаємо, розвиток дошкільної освіти є одним із пріоритетних напрямів концепції «12 кроків назустріч сучасній освіті», що була презентована головою Одеської обласної державної адміністрації Степановим Максимом Володимировичем на серпневій конференції педагогічних працівників області.

Поделиться статьей в социальных сетях: