>

Обласний бюджет на 2018 на 13% більший за бюджет попереднього року

Обласний бюджет на 2018 рік

Одещина отримала бюджет на наступний рік. На сесії Одеської облради «За» проект рішення проголосували 70 депутатів. У фінансовому документі закладено безпрецедентну суму на заходи протипожежної безпеки – більше 111 млн. грн. Враховано всі соціальні стандарти і потреби: видатки на зарплати, медикаменти, енергоносії тощо. Збільшено фінансування освітньої програми. Все це відповідає пріоритетам Стратегічного плану дій Максима Степанова «Розумний регіон» на 2017-2019 роки, повідомляє прес-служба ОДА.

«Я задоволений результатами передноворічної сесії. Всі рішення, які були ініційовані Одеською обласною державною адміністрацією, отримали підтримку в залі. Наші програми збалансовані, зрозумілі та орієнтовані на конкретні результати», – наголосив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Обсяг бюджету на 2018 рік складає понад 10 млрд грн. Це майже на 13% більше, ніж у поточному році. Одеська область також отримає бюджет розвитку, який депутати розподілять під час наступної сесії. Для цього, окремо зарезервували 250 мільйонів гривень. Бюджет-2018 вже називають «розумним, безпечним та соціальним».

Поделиться статьей в социальных сетях: