>

Обласний проект презентував виставку «Історія краю у музейних експозиціях. Земля Саратська»

виставка «Історія краю у музейних експозиціях. Земля Саратська»

24 жовтня у виставковій залі Одеського історико-краєзнавчого музею відбулось відкриття виставки «Історія краю у музейних експозиціях. Земля Саратська», що проходить в рамках обласного проекту «Історія краю у музейних експозиціях».

В експозиції виставки представлені перлини з колекції Саратського районного історико-краєзнавчого музею та матеріали, що розповідають про історію нашого краю, роботи художника Іллі Златова (с.Кулевча) та сучасних майстринь, повідомляє Саратська РДА.

виставка «Історія краю у музейних експозиціях. Земля Саратська» - 1

На відкритті виставки виступили Кімліченко Л.В. — керівник апарату Саратської районної державної адміністрації, яка вручила Одеському музею на згадку декоративну тарілку із гербом Саратського району, П.І.Узунов, письменник, подарував музею свою книгу «У истоков Сараты», І.М. Захарченко, переселенець із Луганщини, просвітянин і поет, що зараз мешкає в Саратському районі, прочитав свій вірш про Сарату. Виступили Л.М.Клим – завідуюча Саратським музеєм та Н.А.Колісник — завідуюча відділом культури райдержадміністрації.

Керівництво Одеського історико-краєзнавчого музею передало в район набори книжок, шо випущені Одеським музеєм, а також були вручені грамоти Н.А.Колісник, Т.В.Баюш та Л.М.Клим за належну підготовку презентації проекту «Історія краю у музейних експозиціях. Земля Саратська».

виставка «Історія краю у музейних експозиціях. Земля Саратська» - 2

Гості заходу ознайомилися з роботою Саратського районного історико-краєзнавчого музею, переглянувши документальний фільм, презентований музеєм. Також, змогли насолодитися виступом аматорського колективу Кулевчанського будинку культури, що інсценував фрагмент болгарського весільного обряду «Понеділок».

Порадувало, що на презентації було багато молоді. Захід був яскравим, насиченим подіями та відкриттями і викликав жвавий інтерес у відвідувачів.

Виставка «Земля Саратська» триватиме із 24 жовтня по 21 листопада 2017 р., за адресою: м. Одеса, вул. Ланжеронівська, 24-а.

Виставкова зала (відділ Одеського історико-краєзнавчого музею) щоденно, з 10.00 до 17.00, вихідні дні – четвер, п’ятниця.

виставка «Історія краю у музейних експозиціях. Земля Саратська» - 2 виставка «Історія краю у музейних експозиціях. Земля Саратська» - 3

Поделиться статьей в социальных сетях: