>

Очільник області стверджує, що на Одещині проблем із постачанням хліба немає

дороги до сіл Лісне та Ганнівка - постачання хліба

Жодних проблем із поставками хліба у райони Одеської області не існує. Про це у соціальній мережі Facebook повідомив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов, інформує прес-служба ОДА.

«Є у нас така мода в країні — взяти слово перед великою кількістю людей, які не дуже знаються на проблемі, та голосно пропіаритися. Під час години запитань до уряду один із депутатів зазначив, що нібито в двох селах Тарутинського району 4 доби нема хліба. Хочу повідомити всіх, зокрема, пана народного депутата, інформація не відповідає дійсності. Хліб є і завозять його регулярно. В продовольчих магазинах села Лісне та Ганнівка Тарутинського району всі продукти першої необхідності є в наявності постійно. Щойно мені це особисто підтвердив і голова РДА», — зазначив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Йдеться про два населених пункти Тарутинського району — села Лісне та Ганнівка. Дорогу до них планують побудувати вперше за роки незалежності України. Наразі проект будівництва дороги знаходиться на експертизі.

«Окрім того, аби припинити усілякі маніпуляції, хочу повідомити, що нормальної дороги до сіл Лісне та Ганнівка немає вже багато років. Торік я був там і дав наказ розробити проект нової дороги. Він вже готовий і знаходиться на експертизі. Далі – будівництво. Будівництво, наголошую, якого не було там десятки років», — відзначив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Поделиться статьей в социальных сетях: