>

Одеса опинилася у творчому полоні рудих

30 серпня 2018 року в Одесі відбувся фестиваль «Руде місто», приурочений Дню міста. Також фестиваль присвятили пам’яті одеського письменника, автора книги «Руде місто» Георгія Голубенка. повідомляє сайт міста.

У яскравий сонячний день учасники фестивалю в рудих нарядах зібралися біля пам’ятника Дюку де Рішельє.

«Фестиваль «Руде місто» об’єднав одеситів і гостей міста незалежно від політичних, релігійних або інших переконань навколо доброї позитивної ідеї. Наша мета — дарувати людям радість і позитивні емоції», — зазначила організатор фестивалю Наталія Делієва.

Представник Національного реєстру рекордів України Дмитро Яїцький зафіксував національний рекорд обласного значення за найбільшою кількістю рудих людей, що зібралися в одному місці одночасно, — 83 людини. Для того, щоб рекорд став всеукраїнським, потрібно зібрати більш ніж 100 осіб.

На фестивалі було обрано королеву рудих — дівчина з найдовшими волоссям, яка вибрала собі короля. Королева Василіса та Король Костянтин очолили Парад рудих, який гучною кавалькадою пройшов Приморським бульваром, вулицями Пушкінською і Дерибасівською до Міського саду, де відбувся концерт.

На сцені виступили артисти театру «Олександрит» і Борис Мамін. Лілія Рутковська виконала пісню «Руда Одеса», а Олена Палашек — «рудий гімн». Діти і дорослі взяли участь в іграх і вікторинах.

Руді і всі, хто прийшов на свято в рудому одязі, отримали приз — морозиво.

Фестиваль проходив за підтримки Одеської міської ради.

Поделиться статьей в социальных сетях: