>

Одеса представила в Шанхаї туристичний та інвестиційний потенціал нашої країни

З 5 по 10 листопада 2018 року в Шанхаї (КНР) проходить міжнародна виставка з імпорту China International Import Expo 2018, повідомляє сайт міста.

У події беруть участь понад 130 країн і регіонів, більш ніж 80 країн — з національними стендами, а це: офіційні делегації, покупці, інвестори і понад 300 тисяч відвідувачів.

Учасником міжнародної виставки з імпорту цього року вперше стала і Одеса.

На стенді України відвідувачам виставки презентовано туристичний та інвестиційний потенціал нашої країни, імпортні можливості і можливості бізнес-освіти для китайських студентів.

Одеса представлена на виставці в Шанхаї як місто цілорічного відвідування, де розвинені всі види туризму. Учасникам виставки презентували новий екскурсійний маршрут Одесою у форматі 3D, що дозволяє зануритися в атмосферу вулиць нашого міста за допомогою окулярів віртуальної реальності.

Також учасникам і гостям виставки продемонстрували сучасний інтерактивний стенд України з креативним графічним шоу, зонами для воркшопів і переговорів.

*****
China International Import Expo в Шанхаї — це перша міжнародна виставка Китаю, яка орієнтована на імпорт. Китай готовий розглядати іноземні товари, тому для українських виробників це можливість бути серед перших, хто представить свої продукти і послуги на цьому ринку.

Поделиться статьей в социальных сетях: