>

Одещина готується до зими

В Одеській області готовність об’єктів житлово-комунального, паливно-енергетичного господарства та соціальної сфери до опалювального сезону складає 95%. Проблемним досі залишається питання своєчасного постачання тепла у місті Теплодар. Про це йшлося на апаратній нараді Одеської обласної державної адміністрації.

«Одеська область майже повністю готова до опалювального сезону. Єдине місто, яке турбує, це —Теплодар. Від місцевої влади, яка досі не вирішила це питання, я вимагаю, аби опалювальний сезон для мешканців розпочався вчасно! У голови міста для цього є усі необхідні важелі, і він несе відповідальність перед людьми! Окрім того, є певна проблематика в місті Одеса, але там вже прийняті відповідні рішення, і наразі ситуація є контрольованою», — підкреслив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Зазначимо, для отримання номінацій від НАК «Нафтогаз Україна» на постачання газу у 2018 році теплодарська КП «Одеська ТЕЦ-2» має сплатити 5,8 мільйонів гривень заборгованості. Окрім того, раніше міська влада заявляла про наміри збудувати котельню на альтернативних видах палива в межах промзони або міста, проте роботи досі не розпочато.

Поделиться статьей в социальных сетях: