>

Одещина інтенсивно будує: друге місце по країні за обсягами будівельних робіт

Одеська область посіла друге місце за обсягами будівельних робіт та індексом будівельної продукції. Про такі результати першого півріччя 2018 року повідомив директор департаменту економічної політики та стратегічного планування Одеської обласної державної адміністрації Дмитро Радулов. 

«Частка області у загальному обсязі будівельних робіт в Україні зросла більш ніж у два рази — з 5,7% до 11,8%. Це — абсолютний рекорд будівельної галузі регіону за роки незалежності! На загальну тенденцію вплинуло збільшення обсягів будівництва інженерних споруд, частка яких у загальному обсязі будівництва становила 62,5%. Йдеться про будівництво автошляхів, об’єктів інфраструктури в портовій галузі та промисловому комплексі», — зазначив Дмитро Радулов.

За характером будівництва обсяги робіт розподілилися таким чином: роботи з нового будівництва, реконструкції та технічного переоснащення — 86,2% від загального обсягу. Решта — показники щодо капітального та поточного ремонтів (6,3% та 7,5% відповідно).

Нагадаємо, Одеська область увійшла в трійку лідерів по Україні за індексом фізичного обсягу валового регіонального продукту у 2017 році. Цей показник склав 106,6%, що на 4% більше, аніж в середньому по Україні. Окрім того, у 2017 році Одеська область стала лідером в Україні за темпами зростання промислового виробництва.

Економічний розвиток — один із ключових пріоритетів Стратегічного плану дій голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова «Розумний регіон» на 2017-2019 роки.

Поделиться статьей в социальных сетях: