>

Одещина підтримає вшанування жертв Голокосту та надасть підтримку організації «Меморіал Голокосту «Бабин Яр»»

підтримка благодійної організації

Одеська облдержадміністрація надаватиме підтримку благодійній організації «Меморіал Голокосту «Бабин Яр»». 10 серпня керівництво Меморіального центру під час зустрічі стосовно реалізації проекту заручилося підтримкою ОДА. Сам проект складається з декількох частин – освіта, дослідження та експозиція. Відкриття Меморіального центру планується приурочити до 80-х роковин трагедії у 2021 році, він знаходитиметься неподалік від урочища Бабин Яр у Києві, повідомляє перс-служба ОДА. Освітня частина включатиме в себе видання літератури про трагедію, проведення семінарів, створення спеціальних відео-роликів та фільмів. Експозиція розповідатиме про історію голокосту загалом. А дослідження дозволять систематизувати знання про кількість жертв та про тих, хто рятував.

«Для Одеського регіону тема Голокосту актуальна, необхідно вшановувати пам’ять людей, які стали його жертвами. Доносити до дітей та молоді інформацію про трагічні події. Це наша пам’ять. Суспільство має розвиватися, бути толерантним, щоб такі речі не повторювалися. У книжках з історії ця тема не розкрита. Ми готові допомагати. Поширювати інформацію про ваш центр, влаштовувати покази фільмів, які ви зніматимете, проводити виставки, організовувати зустрічі з діячами культури. Вважайте, що Одеська область відкрита для вас», — наголосив заступник голови ОДА Сергій Колебошин.

Повністю реалізувати проект планують протягом п’яти років, зараз його фінансують приватні особи.

«Ми приїхали ознайомити вас з цим проектом. Він суспільно важливий для українського народу. Також ми в червні провели виставку «Бабин Яр. Місце Скорботи» в Європарламенті і бажаємо приїхати з нею до Одеси», — зазначив генеральний директор Меморіального центру Голокосту «Бабин Яр» Марек Сівєц.

Поделиться статьей в социальных сетях: