>

Одещина та Франція упевнились в тому, що таки мають взаємний інтерес

зустріч голови ОДА із Надзвичайним і Повноважним Послом Франції в Україні

В Одеській облдержадміністрації відбулася зустріч голови ОДА Максима Степанова із Надзвичайним і Повноважним Послом Франції в Україні пані Ізабель Дюмон. До складу французької делегації увійшли більше 30 представників бізнесу, культури, а також Французько-Української торгово-промислової палати. Під час діалогу сторони домовилися про посилення співпраці та реалізацію нових проектів, повідомляє прес-служба ОДА.

«Наша команда постійно працює над залученням інвестицій. Впевнений, що таких підприємств в Одеській області ставатиме дедалі більше. Наразі обговорюємо співпрацю з виробниками гелікоптерів, інжиніринговими, транспортно-логістичними, консалтинговими і туристичними компаніями. Ми сприятимемо їм у якнайшвидшому та прозорому оформленні документів і комфортних умовах для ведення бізнесу», — зазначив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Зазначимо, нові проекти можуть бути започатковані у сферах туризму, сільського господарства, інфраструктури та відновлюваної енергетики. Створення умов для їх реалізації передбачено Стратегічним планом дій Максима Степанова «Розумний регіон» на 2017-2019 рр.

«Ми бачимо великий прогрес у підтримці французького бізнесу. Сьогодні можемо пропонувати співробітництво з первинної переробки продукції сільського господарства, сфери ЖКГ, збереження та розвитку природніх парків. Ми будуємо відносини разом і, сподіваюся, разом досягнемо успіху», — підсумувала Надзвичайний і Повноважний Посол Франції в Україні пані Ізабель Дюмон.

Зокрема, на зустріч із Франції прибув Мішель Перу, який представляє провідну компанію-виробника вертольотів у світі «Airbus Helicopters». Загалом декілька великих підприємств висловили зацікавлення у розвитку власного бізнесу на території Одеської області.

Поделиться статьей в социальных сетях: