>

Одещина запропонує понад чотири десятки нових туристичних маршрутів

нові туристичні маршрути - Одещина

У 2018 році в Одеській області з’являться 45 нових туристичних маршрутів. Серед них: 14 – розважальних, по 13 – релігійних та екологічних та 5 гастрономічних маршрутів для регіону. Про це повідомили в управлінні туризму, рекреації та курортів Одеської обласної державної, повідомляє прес-служба ОДА.

На даний момент в Одеській області існує 35 туристичних маршрутів. Одним з найбільш популярних є екологічна подорож «Вилкове – поселення Липованське» в район дельти Дунаю. Також попитом користується «Козацька Одещина». Маршрут передбачає відвідування місця битви козацьких отаманів в Лузанівці, а також єдиного на півдні України музею «Історії розвитку Українського козацтва». Туристи можуть ознайомитись з козацьким меморіалом XVIII-XX століть у селищі Усатове, відвідати Нерубайські катакомби, пам’ятник отаману Головатому та дуб «Чорна ніч» — найстаріше дерево в Одесі, з яким пов’язано безліч козацьких історій.

Популярним серед туристів є гастрономічний маршрут «Дунайська дельта — 0 км». Це подорож до дельти Дунаю, де її учасники куштують приготовану на дров’яному вогні рибацьку юшку із місцевим вином, а також чай на травах з дров’яного самовара. У переліку популярних маршрутів в Одеській області, серед інших, «Одеські катакомби» та «Аккерманська фортеця».

Зазначимо, в бюджет Одеської області від сплати туристичного збору за 9 місяців 2017 року надійшло 5 мільйонів 239,5 тисяч гривень. Порівняно з аналогічним періодом 2016 року ця сума зросла на 27,5%.

Поделиться статьей в социальных сетях: