>

В Одесі відзначили День українського добровольця

День українського добровольця - Одеса

З нагоди Дня українського добровольця відбулося покладання квітів до меморіалу в сквері Героїв Небесної Сотні, біля Одеської обласної державної адміністрації. У заході взяли участь представники влади, добровольці та громадськість.

«Мужність — це добровільно піти боронити державу від російського агресора. Без виклику з воєнкомату. Без військового досвіду. Без сподівання на офіцерські звання чи нагороди. Лише взявши із собою волю та непохитну віру в перемогу. Дякую всім воїнам-добровольцям, які самовіддано захищають нашу державу від почату війни на Сході», — зазначив голова Одеської обласної адміністрації Максим Степанов.

День українського добровольця - Одеса - 1

Зазначимо, в Україні цей день відзначається вдруге. 17 січня 2017 року Верховна Рада України започаткувала День вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України. А також задля сприяння подальшого зміцнення патріотичного духу в суспільстві та посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

День українського добровольця - Одеса - 2

Поделиться статьей в социальных сетях: