>

Одесити відверто кажуть президенту, що губернатором хочуть бачити лідера Євромайдану

Всього кілька днів залишилося до конкурсу, який має виявити лідера на губернаторське крісло Одещини,

Тим часом представники патріотичних сил Одещини організували збір підписів під зверненням до Президента Петра Порошенка та голови Національного агентства України з питань державної служби Костянтина Ващенка на підтримку Олександра Остапенка — одного з кандидатів, що подали заяви на участь в оголошеному конкурсі на вакантну посаду голови Одеської облдержадміністрації.

Загалом подали заяви й пакети документів для участі в конкурсі 44 особи, але через невідповідність вимогам, що пред’являються до конкурсантів, допущено до участі у кадровому відборі лише 31 особу.

«Вважаємо, що Одеську облдержадміністрацію має очолювати фахова людина, яка добре знає місцеву специфіку, має авторитет серед мешканців і боролася за Україну разом з нами щонайменше з перших днів Євромайдану. Засвідчуємо свою підтримку Олександру Остапенку як на етапі проведення конкурсу, так і в разі призначення його головою Одеської ОДА», — йдеться у зверненні.

Документ на підтримку екс-депутата Одеської міськради Остапенка, що зараз працює доцентом Одеського регіонального інституту держуправління Національної академії держуправління при Президентові України, уже підписали чимало жителів Одеси, в тому числі лідери деяких громадських організацій, пише Укрінформ.

«Вважаємо Остапенка не лише кращим з усіх кандидатів, які беруть участь у конкурсі, а єдиною людиною, яка за своєю компетенцією та людськими якостями може займати крісло голови Одеської ОДА в цей вирішальний час», — акцентують автори звернення

Поделиться статьей в социальных сетях: