>

Одесити вивчатимуть освітянський досвід фінських та естонських колег

освітні експедиції ЕдМандри

Українські педагоги, керівники шкіл та громадські активісти з Одещини відвідають Гельсінки і Таллін для вивчення фінської системи освіти за програмою освітніх експедицій ЕдМандри. Протягом п’яти днів українські педагоги вивчатимуть нові підходи, перейматимуть знання фінських та естонських колег, підвищуватимуть мотивацію до вчительської діяльності. Усього в складі делегації від України поїдуть 20 осіб. Про це повідомили в Департаменті освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації, повідомляє прес-служба ОДА.

Програму розраховано на 88 годин. Вчителі за п’ять днів відвідають школи, університети та навчальні центри. Після завершення програми, розробки та захисту дипломної роботи у Києві учасники проекту отримають два сертифікати: від EdCamp Ukraine (Україна) та EduFuture (Фінляндія).

До початку подорожі учасники програми мають проаналізувати роботу свого закладу освіти за спеціально розробленою методикою, а після повернення – реалізовуватимуть зміни у своїх закладах.

Зазначимо, основна мета програми ЕдМандри — пошук, гуртування й підтримка проактивних педагогів, які готові одразу після повернення здійснити конкретні зміни у своєму навчальному закладі.

Поделиться статьей в социальных сетях: