>

Одеситів просять добровільно здати зброю

місячник добровільної здачі зброї

Розпочинається місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових речовин та спеціальних засобів

Шановні одесити, гості міста та області!

З метою стабілізації криміногенної ситуації, забезпечення стабільності та спокою в регіоні, з 01 по 31 жовтня 2017 року на території Одеської області проводиться місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових речовин, спеціальних засобів.

Вказані заходи постійно вживаються поліцією Одещини з метою припинення неконтрольованого розповсюдження зброї, боєприпасів, вибухових речовин і спеціальних засобів, профілактики злочинів з їх використанням, а також реєстрації мисливської та газової зброї, що незаконно зберігається у громадян. Якісне проведення цих заходів не можливе також і без всебічної підтримки та допомоги громадськості.

Поліція звертається до мешканців міста та області з пропозицією щодо необхідності здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів, спеціальних засобів. Громадяни, які добровільно звернуться до поліції з метою здачі зброї, боєприпасів, вибухових речовин та спеціальних засобів, що зберігаються ними незаконно, відповідно до вимог статті 263 Кримінального кодексу України звільняються від кримінальної відповідальності.

При цьому придатну для подальшого використання мисливську вогнепальну зброю, газові пістолети і револьвери, холодну зброю, а також спеціальні засоби травматичної дії вітчизняного виробництва, громадяни можуть зареєструвати в особисте користування.

Поліцейські нагадують, що незареєстрована зброя — це не тільки порушення закону, а й причина нещасних випадків, які, на жаль, трапляються, як з дорослими громадянами, так і з неповнолітніми.

Відділ комунікації поліції в Одеській області

Поделиться статьей в социальных сетях: