>

Одеська гімназія виборола Золоту медаль у конкурсі з тематичних номінацій Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти — 2018»

Гімназія 7 - Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2018»

Гімназія 7 м. Одеси вже вкотре виборола Золоту медаль у конкурсі з тематичних номінацій вже Дев’ятої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти — 2018»!

Колектив гімназії презентував свою роботу в номінації «Упровадження сучасних засобів навчання, проектів, програм і технологій для вдосконалення та підвищення ефективності освітнього процесу». Представлено роботу з досвіду діяльності Гімназії 7 — Авторської школи Світлани Мельник «Школа інтелектуального розвитку та громадянського становлення».

У конкурсах виставки взяли участь понад 700 учасників — представників як України, так і Грузії, Литви, Польщі, Молдови! Навіть тимчасово окуповані області Донецька та Луганська взяли активну участь.

На жаль, маючи на Одещині потужний освітній потенціал, регіон був представлений лише кількома вищими та професійно-технічними закладами…

А виставковий стенд Гімназії 7 «#G7#Smart-середовище#інноваційність, ефективність, крафтовість», як завжди і всі стенди гімназії, привертав увагу відвідувачів своєю структурованістю, глибинною лаконічністю представленого досвіду, креативністю, яскравістю, невимушеними обличчями гімназистів!

Користувався особливим інтересом у науковців, педагогів Щоденник гімназиста, який видається творчою групою гімназії під редакторством директора Світлани Мельник вже близько 20 років поспіль, матеріали якого щорічно оновлюються, змінюються, є корисними, актуальними та цікавими вчителям, учням та їх батькам.

Любов ГОВОРОВА

Поделиться статьей в социальных сетях: