>

Одеська область входить у першу десятку за кількістю та потужністю сонячних панелей, які встановили приватні домогосподарства

В Одеській області 316 домогосподарств встановили сонячні панелі у власних оселях. Їхня загальна потужність становить 6068,20 кВт.

Про це повідомили у департаменті житлово-комунального господарства та енергоефективності Одеської обласної державної адміністрації.

«Одеська область входить у першу десятку за кількістю та потужністю сонячних панелей, які встановили приватні домогосподарства. Вони можуть не лише використовувати енергію власного виробництва, а і продавати надлишок державі за спеціальним тарифом», — заявив директор департаменту житлово-комунального господарства та енергоефективності Одеської ОДА Антон Шалигайло.

Зазначимо, у встановленні джерел «чистої енергії» лідирують Лиманський, Овідіопольський та Біляївський райони. Серед міст обласного значення за кількістю перше місце утримує Одеса, де налічується 70 сонячних станцій, далі йдуть Чорноморськ та Ізмаїл.

Поделиться статьей в социальных сетях: