>

Одеські фіскальники обговорюють питання легалізації найманої праці

легальна зайнятость населення

Представники фіскальної служби Одеської області, Одеської міської ради, Головного управління Держпраці в Одеській області, Пенсійного фонду та районних державних адміністрацій міста Одеса обговорили план спільних заходів, направлених на сприяння легальній зайнятості населення та додержання гарантій з оплати праці.

За словами начальника управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС в Одеській області Юрія Мамая, у 2018 році фіскальною службою продовжується широкомасштабна роз’яснювальна робота серед роботодавців та найманих працівників щодо дотримання мінімального розміру заробітної плати, недопущення виплати заробітної плати в «конвертах» та необхідності офіційного працевлаштування.

«За результатами минулого року ми маємо позитивні результати в цьому напрямі – кількість направлених повідомлень до фіскальної служби області про прийняття працівників на роботу збільшилась майже на 30%», — повідомив Юрій Мамай.

Він також зазначив, що у 2017 році за ініціативи Головного управління ДФС в Одеській області було розроблено мобільний додаток Legal Work, завантаживши який (через Play Market або App Store), громадяни можуть повідомити про порушення законодавства з боку роботодавців.

За результатами заходу, учасники домовилися активізувати роботу в частині оперативного обміну інформацією щодо використання роботодавцями праці найманих працівників та виплати їм заробітної плати, повідомляє ДФС в Одеській області.

Поделиться статьей в социальных сетях: